Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

Свято «День Збройних Сил України в школі»
Свято «День Збройних Сил України в школі»

Поділитися новиною:

Свято «День Збройних Сил України в школі»

Україна сьогодні – незалежна держава. Українські Збройні сили покликані охороняти незалежність рідної землі. І служать наші хлопці сьогодні на батьківщині. Ми любимо свою армію. Служити в ній – справа честі та обов'язку

6 грудня - День Збройним Силам України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни.

      І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Не всі нині, на превеликий жаль, розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Бажаєш жити в мирі - готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я.

    Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави.

    Тож і учні нашої школи намагалися донести до оточуючих про важливість Збройних Сил України.

    Ще зранку у стінах школи лунали приємні та щирі слова до Дня Збройних Сил України. Дівчата у класах вітали хлопців подарунками та приємними словами. А після уроків відбувся невеличкий концерт, присвячений Дню Збройних Сил, на якому були проведенні різноманітні конкурси, на яких учні проявили себе мужніми, спритними, витривалими, справжніми козаками і захисниками.

Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9128 | Переглядів: 174Дата публікації: 16:43 07.12.2016
Версія для слабо- зорих