Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

День захисника України
День захисника України

Поділитися новиною:

День захисника України

В усі часи український народ шанував своїх захисників, адже захист своєї Вітчизни справа свята. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі

В Петрівській школі І-ІІ ступенів з 10.10 по 13.10.16 р. проводилися заходи, присвячені Дню захисника України: «України вірні сини».
Свято встановлено 14 жовтня 2014 року Указом президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також військових традицій і звитяг українського народу. В рамках тижня педагогами-організаторами та класними керівниками проведені:ін6формаційна лінійка присвячена Дню захисника України, виховний захід «В єдності наша сила» (1-8 кл.), зустріч-бесіду з учасником АТО Болдирем А.В. (1-8 кл.),  години спілкування: «Відвага, мужність, честь» (1-4 кл.), , та «Захисник України – гордість народу» (5-8 кл.), відкриту виховну годину у 5-му класі «Чарівна краса вишиванки» (Третяк Т.М.).У шкільній бібліотеці була організована книжкова виставка «Майбутнім захисникам України». Було організовано перегляд відеофільмів,  присвячених історичним подіям в Україні під час Революції гідності (листопад 2013-лютий 2014 року) та конкурс малюнків «Героям слава».На завершення урочистостей до Дня захисника України проведено фестиваль патріотичної пісні «Героями не народжуються».

 

Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/8897 | Переглядів: 125Дата публікації: 08:36 14.10.2016
Версія для слабо- зорих