Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

День подорожей (13-й день в ПЗВ "Вогник")
День подорожей (13-й день в ПЗВ \"Вогник\")

Поділитися новиною:

День подорожей (13-й день в ПЗВ "Вогник")

14 червня 2018 року в пришкільному таборі відпочинку "Вогник" День подорожей. Вихованці закладу здійснили подорож до міста Куп'янськ.

 Відвідали Куп’янську філію Харківської пожежно-технічної виставки, де  прослухали інформацію про види пожеж, їх наслідки та як уберегтися від вогню, ознайомилися з експонатами, фотографіями і документами, що розповідають про історію пожежної охорони. Дітям надали змогу відчути себе в ролі рятівників. Пожежники відповіли на безліч запитань, поділилися історіями з власного досвіду, наголосивши, що пожежний-рятувальник - професія дуже відповідальна, адже це покликання мужніх та відважних.

Користуючись нагодою, хочеться подякувати усім працівникам  пожежної частини   за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку  нашого населення від пожежі  та інших надзвичайних ситуацій і що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми.

Діти завітали до Куп`янського краєзнавчого музею, який є прекрасним представником районних краєзнавчих музеїв. Заклад функціонує з 1972 року. Матеріали для створення музею були зібрані безліччю відомих істориків і краєзнавців України. Для дітей була проведена екскурсія та пізнавальні вікторини. 
 

Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13713 | Переглядів: 26Дата публікації: 14:35 14.06.2018
Версія для слабо- зорих