Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

День здоров'я (2-й день у ПЗВ "Вогник")
День здоров\

Поділитися новиною:

День здоров'я (2-й день у ПЗВ "Вогник")

30 травня 2018 року у закладі відпочинку День здоров'я.

Добре здоров'я краще за найбільше багатство

    День здоров`я  – це завжди веселий активний захід, який подобається всім. Життя — найдорожчий і неоцінний скарб. Незрівнянний і неповторний.Кажуть, що життя і здоров'я ідуть разом. Тож, оберігаючи власне здоров'я, ми оберігаємо і своє життя.

    Вихованці відвідали виховний захід "Твоє життя - твоє здоров'я" , метою якого було надати  можливість зрозуміти  що однією з найбільших цінностей людини є її здоров’я, розвивати бажання вести здоровий спосіб життя, виховувати морально і фізично здорову особистість із почуттям відповідальності за власне здоров’я. Складовими виховного заходу стали перегляд документального відеофільму «Тіло людини», тетралізована вистава, тематичні вікторини, конкурси. А по обіді на свіжому повітрі вихованці взяли  участь в спортивних естафетах.

   День був насичений, цікавий та змістовний, а дітиі з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

  

 

 

Альбом: День здоров'я (2-й день у ПЗВ "Вогник") Альбом: День здоров'я (2-й день у ПЗВ "Вогник") Альбом: День здоров'я (2-й день у ПЗВ "Вогник") Альбом: День здоров'я (2-й день у ПЗВ "Вогник") Альбом: День здоров'я (2-й день у ПЗВ "Вогник")
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13597 | Переглядів: 10Дата публікації: 21:07 30.05.2018
Версія для слабо- зорих