Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

Міжнародний День безпечного Інтернету
Міжнародний День безпечного Інтернету

Поділитися новиною:

Міжнародний День безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року в школі відзначався День безпечного Інтернету (SID) під гаслом "Створення, підключення та обмін повагою: кращий Інтернет починається з вас".

       За словами французького прозаїка, літературного критика Анатоля Франца: " Коли людина мислить, вона має сумнів, але вона впевнена, коли діє". Тож учнівський та вчительский колектив школи прийняв рішення активно і дієво відзначити День безпечного Інтернету.  

      З 28 січня учні і вчителі мали доступ до онлайнових ресурсів, рекомендованих для проведення заходів до Міжнародного Дня безпечного Інтернету.  82 % учнів школи вподобали мультимедійні навчальні дистанційні курси безпечного користування ресурсами мережі Інтернет від Міжнародної спілки електрозв’язку та Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова та отримали сертифікати. Вчительський колектив та учні 7-9 класів познайомилися з матеріалами  комплексного освітнього ресурсу для дітей і вчителів «Про Інтернет» від компанії Google разом з Інтернет Асоціацією України. Найактивнішими учасниками онлайн-навчання стали учні 7-го класу Бусов Дмитро і Болдир Дмитро. 

      Вчитель образотворчого мистецтва Загоруйко Олександра Сергіївна організувала виставку малюнків на тему "Безпечний Інтернет". Переможцями стали у номінації "За зміст": Болдир О. (5 клас), Півовар Є.(6 клас), Щира Д. (7 клас), Юдаєва К. (7 клас); у номінації "За активність": Кощєєва Д.(6 клас),  Болдир Ю (5 клас), Козаченко Н. (6 клас).

       Учні 7-9 класів долучилися до проектної діяльності. Найкращими роботами були визнані проекти Філонової Є. (9 клас), Слюсаренко І. (9 клас), Болдира Д.(7 клас) і Бусова Д. (7 клас).

    А головне, байдужих до питань безпеки в Інтернеті в нашій школі не залишилось! Кожен набув певних знань та умінь, які є надзвичайно актуальними.

 

Альбом: Міжнародний Днень безпечного Інтернету Альбом: Міжнародний Днень безпечного Інтернету Альбом: Міжнародний Днень безпечного Інтернету Альбом: Міжнародний Днень безпечного Інтернету Альбом: Міжнародний Днень безпечного Інтернету Альбом: Міжнародний Днень безпечного Інтернету Альбом: Міжнародний Днень безпечного Інтернету
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12317 | Переглядів: 194Дата публікації: 21:03 07.02.2018
Версія для слабо- зорих