Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

День святого Миколая
День святого Миколая

Поділитися новиною:

День святого Миколая

19 грудня 2017 року всі учні та працівники школи в святково прибраній залі зустрілися з помічником святого Миколая.

 День Святого Миколая – чисте, світле, добре, традиційне свято,  яке з нетерпінням чекають усі діти. Для дорослих – це нагода продемонструвати свою любов, стати на деякий час добрими чарівниками, подарувати частину своєї душі. Для дітей воно стає чарівною казкою.  В ході свята відбулося театралізоване дійство “Іде Святий Миколай», яке підготували учні  школи під керівництвом педагогів-організаторів Шапошнікової О.М., Загоруйко О.С., Тур В.І., Усик Л.В. Оригінальні декорації, ко­стюми та музичний супровід допо­могли юним акторам створити святкову атмосферу. Кульмінацією дійства став прихід помічника  Святого Миколая, який  звернувся до присутніх з повчальними настановами , а також вручив дітям довгоочікувані солодкі подарунки від фермерського господарства "Клепки" .

Метою дійства було допомогти дітям  побачити красу і зрозуміти, що кожен   може бути помічником Святого Миколая: бути уважними до людей, до маленьких речей, уважніше ставитися один до одного, дарувати любов, помічати довкола себе красу, насолоджуватися життям. 

Колектив  школи вдячний працівникам фермерського господарства "Клепки" за допомогу у проведенні свята і сердечно бажаємо вам, шановні, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам!

Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11880 | Переглядів: 143Дата публікації: 22:35 19.12.2017
Версія для слабо- зорих