Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

День Збройних Сил України
День Збройних Сил України

Поділитися новиною:

День Збройних Сил України

6 грудня 2017 року в школі відбулися виховний захід для учнів 1-4-х класів на тему "День Збройних Сил України" та спортивні змагання для учнів 5-9-х класів "Козацькому роду нема переводу".

     На меті заходи мали викликати почуття гордості за свою державу, героїзму, відваги, любові до своєї Батьківщини, прагнення до захисту своєї рідної землі. Учні початкової школи знайомилися  з історією та традиціями української армії . Хлопці 5-9-х класів змагались у швидкості, вправності та силі, демонструючи свою готовність стати вірними синами своєї рідної землі. У концертній частині святкового дня дівчатка привітали своїх однокласників, братів, батьків, дідів.

    Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!

Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11878 | Переглядів: 80Дата публікації: 21:25 06.12.2017
Версія для слабо- зорих