Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

Заходи до тижня української мови та писемності
Заходи до тижня української мови та писемності

Поділитися новиною:

Заходи до тижня української мови та писемності

З 6 по 10 листопада 2017 року в нашій школі проходив тиждень української мови, присвячений дню УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ. У рамках тижня пройшло багато різноманітних заходів.

  Яскраві учнівські стіннівки, присвячені рідній мові, і сьогодні милують око і вражають цікавим матеріалом. Але найяскравішими заходами тижня були, звичайно, святкові змагання, що традиційно проводилися для учнів, а саме: мовна вікторина "Вічне слово" (6-9 класи), конкурс на кращий твір «Слово до слова – зложиться мова»  (5-9 класи).

  «Плекайте рідну мову» – так називався конкурс читців поезій про мову, який був проведений після уроків для учнів 1-4 класів. Під час конкурсу учні мали змогу проявити старанність та свій талант декламатора. Саме цим скористалися переможці конкурсу: Єрмолаєнко Валерія (4 клас), Країло Надія (3 клас).

  9 листопада  усі бажаючі вчителі та учні Петрівської школи взяли участь у  Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Тема диктанту – «Наші пісні».

 Бойко Валентина Миколаївна, під час проведення відеоуроку «Від Нестора Літописця до ХХІ століття», детальніше ознайомила учнів 5-9 класів із видатними громадськими діячами, письменниками та поетами, які були справжніми патріотами та віддали своє життя заради збереження української мови.

        

План проведення заходів тижня української мови та писемності
у Петрівській  ЗОШ І – ІІ СТУПЕНІВ

№ з/п
Назва заходу (події)
Дата і час проведення
Класи
Відповідальні
1
1.Відкриття Тижня на загальношкільній лінійці (ознайомлення з основними заходами, оголошення конкурсних програм).
2.Мовна вікторина «Вічне слово»
06.11.2017р.
 
 
6-9
Бойко В.М.
2
1.Випуск  газет, присвячених  Дню української писемності та мови «Краща мова єднання - українська».
2.Виставка літератури «Диво калинове – чари барвінкові»
07.11.2017р.
5-9
Бойко В.М.
Косенко І.А.
3
1.Класні години на тему: «Любіть Україну і мову її солов'їну»
2.Конкурс на кращий твір «Слово до слова – зложиться мова»
0811.2017р.
1-9
5-9
Класні керівники
Бойко В.М.
4
1.Конкурс декламаторів «Плекайте рідну мову»
2.Організація написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
 3.Відеоурок  «Від Нестора Літописця до ХХІ століття.
09.11.2017р.
1-4
 8-9
1-9
Клименко О.В.
Бойко В.М.
5
Загальношкільний захід «Свято рідної мови»
10.11.2017р.
1-9
Бойко В.М.
Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11536 | Переглядів: 220Дата публікації: 20:32 12.11.2017
Версія для слабо- зорих