Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Заходи до тижня української мови та писемності
Заходи до тижня української мови та писемності

Поділитися новиною:

Заходи до тижня української мови та писемності

З 6 по 10 листопада 2017 року в нашій школі проходив тиждень української мови, присвячений дню УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ. У рамках тижня пройшло багато різноманітних заходів.

  Яскраві учнівські стіннівки, присвячені рідній мові, і сьогодні милують око і вражають цікавим матеріалом. Але найяскравішими заходами тижня були, звичайно, святкові змагання, що традиційно проводилися для учнів, а саме: мовна вікторина "Вічне слово" (6-9 класи), конкурс на кращий твір «Слово до слова – зложиться мова»  (5-9 класи).

  «Плекайте рідну мову» – так називався конкурс читців поезій про мову, який був проведений після уроків для учнів 1-4 класів. Під час конкурсу учні мали змогу проявити старанність та свій талант декламатора. Саме цим скористалися переможці конкурсу: Єрмолаєнко Валерія (4 клас), Країло Надія (3 клас).

  9 листопада  усі бажаючі вчителі та учні Петрівської школи взяли участь у  Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Тема диктанту – «Наші пісні».

 Бойко Валентина Миколаївна, під час проведення відеоуроку «Від Нестора Літописця до ХХІ століття», детальніше ознайомила учнів 5-9 класів із видатними громадськими діячами, письменниками та поетами, які були справжніми патріотами та віддали своє життя заради збереження української мови.

        

План проведення заходів тижня української мови та писемності
у Петрівській  ЗОШ І – ІІ СТУПЕНІВ

№ з/п
Назва заходу (події)
Дата і час проведення
Класи
Відповідальні
1
1.Відкриття Тижня на загальношкільній лінійці (ознайомлення з основними заходами, оголошення конкурсних програм).
2.Мовна вікторина «Вічне слово»
06.11.2017р.
 
 
6-9
Бойко В.М.
2
1.Випуск  газет, присвячених  Дню української писемності та мови «Краща мова єднання - українська».
2.Виставка літератури «Диво калинове – чари барвінкові»
07.11.2017р.
5-9
Бойко В.М.
Косенко І.А.
3
1.Класні години на тему: «Любіть Україну і мову її солов'їну»
2.Конкурс на кращий твір «Слово до слова – зложиться мова»
0811.2017р.
1-9
5-9
Класні керівники
Бойко В.М.
4
1.Конкурс декламаторів «Плекайте рідну мову»
2.Організація написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
 3.Відеоурок  «Від Нестора Літописця до ХХІ століття.
09.11.2017р.
1-4
 8-9
1-9
Клименко О.В.
Бойко В.М.
5
Загальношкільний захід «Свято рідної мови»
10.11.2017р.
1-9
Бойко В.М.
Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності Альбом: Заходи до тижня української мови та писемності
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11536 | Переглядів: 127Дата публікації: 20:32 12.11.2017