Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

Мандрівка до осіннього лісу
Мандрівка до осіннього лісу

Поділитися новиною:

Мандрівка до осіннього лісу

21 жовтня 2017 року, в перший день канікул, учні Петрівської школи, щоб насолодитися чарівною красою осіннього лісу, дізнатися більше про рідну землю, її багатства, дослідити рослинний світ рідного краю і, звичайно, під час мандрівки використати математичні знання, уяву, здійснили подорож до лісу, що знаходиться поблизу школи.

День видався, напрочуд, теплий та лагідний. Ліс зустрів нас святково одягнений у різнокольорове барвисте вбрання, що виблискувало на сонці і додавало казковості. Діти  збирали подарунки лісу (квіти, пожовкле листя, ягоди та інше) та з природнього матеріалу складали осінні букети, дізнаючись про назви та властивості зібраних рослин від друзів або вчителя. Другою сходинкою до пізнання стала гра «Крокодил» , де діти показали свої акторські здібності, розгадуючи пантоміми на тему «Рослинний і тваринний світ рідного краю». Третя сходинка нашої подорожі - спортивні змагання, які включали такі естафети: «Перейди через болото», «На трьох ногах», «Спритний капітан»… Свіже повітря та гарний настрій  пробудили апетит у дітей. Тож із задоволенням всі смакували польовою кашею  та бутербродами, підсмаженими на вогні.     Надзвичайно свіжий, запашний обід дітям приготувала повар шкільної їдальні Болдир Ольга Василівна та мати учениці 6-го класу Раклевська Євгенія Станіславівна. Після обіду діти із задоволенням шукали відповіді на питання логічного характеру.

Прибравши місце відпочинку, сповнені приємними враженнями ми повернулися до рідних домівок.

 Канікули попереду! Бажаю приємного і активного відпочинку!

Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу Альбом: Мандрівка до осінньоголісу
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11400 | Переглядів: 127Дата публікації: 20:34 21.10.2017
Версія для слабо- зорих