Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

ДЕНЬ КІНО
ДЕНЬ КІНО

Поділитися новиною:

ДЕНЬ КІНО

13 червня 2017 року в пришкільному таборі «Вогник» Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів був присвячений «Дню кіно». Метою цього дня було познайомити учнів із новинками кінематографу, поглибити й розширити знання про таке звичне явище як кіно, розвинути інтерес до різноманітного дозвілля.

До уваги бажаючих було організовано в шкільній їдальні перегляд мультиплікаційних фільмів про створення кiно. Цей день запам’ятався школярам надовго.

Історія кіно починається ще в 19 столітті. Те, що для нас сьогодні здається очевидним, винахідники і піонери - кінематографу зрозуміли далеко не відразу. Були зроблені десятки спроб створити системи запису і відтворення рухомих зображень, в яких навіть брав участь знаменитий Едісон, але і його система виявилася незручною, розрахованою лише на індивідуальний перегляд, що і не дозволило Едісону домогтися успіху.

В результаті, визнаними винахідниками кінематографу стали французи, брати Луї і Огюст Люм’єри. Апаратура Люм’єрів виявилася дуже зручною, з її допомогою можна було легко знімати і демонструвати фільми на великому екрані, що і зумовило успіх їхнього винаходу. «Кінематограф» (або «сінематограф») – саме так називалося пристрій Люм’єрів.

У своїх сеансах Люм’єри демонстрували кілька коротких (всього 50 секунд) pоликів, першим з яких був «Вихід робітників з фабрики». Проте найбільш популярним з цих роликів став ролик під назвою «Прибуття поїзда». Поїзд на екрані як би насувався на зал, що виглядало дуже реалістично і справляло сильне враження на глядачів.

Останні, найзначніші нововведення в кіно пов’язані з початком широкого використання комп’ютерної графіки, причому аж ніяк не тільки в тих випадках і сценах, де зобразити щось звичайними засобами важко, але і практично скрізь. Зараз комп’ютерна графіка, дозволяючи легко здійснювати непомітне на екрані «змішування» знятого з натури і привнесеного за допомогою комп’ютера зображення, задає нові стандарти видовищності та реалістичності (там, де справа стосується складних і нетипових сцен) кіно.Так з’явився формат 3D.

Альбом: ДЕНЬ КІНО
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10691 | Переглядів: 173Дата публікації: 14:29 13.06.2017
Версія для слабо- зорих