Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

ДЕНЬ ОХОРОНИ ЖИТТЯ
ДЕНЬ ОХОРОНИ ЖИТТЯ

Поділитися новиною:

ДЕНЬ ОХОРОНИ ЖИТТЯ

9 червня у пришкільному таборі відпочинку "Вогник" в рамках дня охорони життя для вихованців була проведена екскурсія до міста Куп'янськ.

             Діти відвідали Куп’янську філію Харківської пожежно-технічної виставки. У залі № 1 «Історія пожежної охорони» учні ознайомилися з експонатами, фотографіями і документами, що розповідають про історію пожежної охорони Куп'янського району та Харківщини в цілому. Про важливу і багатогранну роботу Державного пожежного нагляду щодо забезпечення протипожежного захисту народного господарства країни розповіли матеріали зали № 2 «Державний пожежний нагляд».Витівка дітей з вогнем іноді призводить до трагічних наслідків. Матеріали зали № 3 «Профілактика пожеж від пустощів дітей з вогнем» розповіли, як запобігти цьому лиху і вберегти дітей від травм і загибелі при пожежах. Огляд матеріалів надовго залишається в пам'яті екскурсантів. У  залі «Протипожежна пропаганда, установки автоматичного протипожежного захисту» в інтер'єрах представлені багато видів установок пожежної автоматики – нового прогресивного напрямку протипожежного захисту об'єктів народного господарства. У залі «Організація служби, підготовки і пожежогасіння» широко представлена сучасна пожежна техніка та обладнання, а саме: засоби зв'язку, вогнегасники, рятувальні пристрої, бойовий одяг, засоби індивідуального захисту органів дихання та шкіри, тобто все необхідне для гасіння пожеж і захисту особового складу при роботі в найскладніших умовах. Експозиція зали «Пожежна техніка та обладнання» розповідає про організацію служби пожежної охорони, бойову підготовку пожежних і про складнощі боротьби з вогняною стихією, яка потребує великої мужності, витримки, сміливості, відваги, повної напруги моральних і фізичних сил. В цьому залі представлені також матеріали про ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС. У залі "Наслідки пожеж, робота обласного опікового центру" діти побалили предмети, котрі викликали загоряння, фотографії наслідків пожеж, причини загибелі людей при пожежах, а також робота Харківського обласного опікового центру. Огляд експозиції зали нікого не залишив байдужим. 

        Після екскурсії до пожежної частини вихованці відвідали Куп'янський краєзнавчий музей, де діти не тільки пізнали нове з історії рідного міста, а й розгадували загадки, головними героями яких були музейні експонати, дивились тематичні мультфільми, мандрували  в часі і просторі. 

         Під час екскурсії до Куп'янської типографії діти побачили як друкуються газети, журнали та інші періодичні видання.

 
 
 
Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я Альбом: ДЕНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10685 | Переглядів: 105Дата публікації: 16:04 09.06.2017
Версія для слабо- зорих