Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

Чарівна казка для дітей
Чарівна казка для дітей

Поділитися новиною:

Чарівна казка для дітей

2 червня 2017 року о 11 годині відбулося відкриття дитячого майданчику в селі Осиново, подарованого Героєм України, депутатом Верховної Ради Остапчуком Віктором Миколайовичем.

Вихованці пришкільного табору відпочинку при Петрівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів взяли активну участь у цьому святі. Діти привітали почесних гостей хлібом-сіллю, словами вдячності та веселими піснями і танцями. За підтримки Остапчука В.М. дітей розважали казкові герої та вручили їм солодкі подарунки. 

Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей Альбом: Чарівна казка для дітей
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10584 | Переглядів: 172Дата публікації: 14:35 02.06.2017
Версія для слабо- зорих