Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

Екскурсія з природознавства в 5-му класі "Різноманітність рослин рідного краю"
Екскурсія з природознавства в 5-му класі \"Різноманітність рослин рідного краю\"

Поділитися новиною:

Екскурсія з природознавства в 5-му класі "Різноманітність рослин рідного краю"

25 травня 2017 року вчителем біології Ляшенко Наталією Миколаївною проведено цікаву екскурсія з природознавства "Різноманітність рослин рідного краю".

     На початку екскурсії вчитель побажала учням успіхів у дослідженні прекрасного та складного світу живих істот, який нас оточує. Школярі ознайомилися з рослинним і тваринним світом своєї місцевості, різноманітністю живих організмів, з представниками флори, занесеними до Червоної книги України. Під час екскурсії були проведені вікторини: "Чи знаєш ти природу рідного краю?", "Впізнай лікарські рослини", прийом "Скарбничка". Діти милувалися багатством і красою рідного краю, одержали позитивні емоції, вчилися дбайливо ставитися до всього живого.

Альбом: Екскурсія з природознавства в 5-му класі "Різноманітність рослин рідного краю" Альбом: Екскурсія з природознавства в 5-му класі "Різноманітність рослин рідного краю" Альбом: Екскурсія з природознавства в 5-му класі "Різноманітність рослин рідного краю" Альбом: Екскурсія з природознавства в 5-му класі "Різноманітність рослин рідного краю" Альбом: Екскурсія з природознавства в 5-му класі "Різноманітність рослин рідного краю"
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10477 | Переглядів: 166Дата публікації: 15:54 25.05.2017
Версія для слабо- зорих