Директор школи

Ляшенко Наталя Миколаївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Банери

 

Участь у районному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняні барви»
Участь у районному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняні барви»

Поділитися новиною:

Участь у районному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняні барви»

Учні Петрівської школи взяли активну участь у районному фестивалі дитячої та юнацької творчості "Весняні барви". Діти показали любов до України, традицій та звичаїв свого народу.

Відповідно до наказу відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації від 12 січня 2017 року №32 «Про проведення районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Весняні барви»», з метою сприяння розвитку творчих здібностей і нахилів дітей та учнівської молоді в умовах відродження культурних традицій українського народу та національних культур народів України, залучення дітей та юнацтва до занять в самодіяльних художніх колективах, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей та учнівської молоді, сприяння розкриттю талантів, естетичного виховання дітей та молоді шляхом залучення до народної творчості, класичного та сучасного мистецтва 13 квітня 2017 року учні Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів взяли участь в районному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняні барви». Учасники фестивалю досягли таких результатів: у  номінації «Солісти- вокалісти»: у віковій категорії 11-14 років:  І місце - Філонова Єлизавета, учениця Петрівської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник - Усик Л.B.); у номінації «Вокальні ансамблі»: у віковій категорії 6-10 років:  І місце -дует Болдир Юлії та Боцу Ольги, учениці Петрівської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник- Усик Л.B.); у номінації «Народні танці»: у віковій категорії 11-14 років: II місце - танцювальний колектив Петрівської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник - Тур В.І.).

Альбом: Участь у районному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняні барви» Альбом: Участь у районному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняні барви»
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10406 | Переглядів: 111Дата публікації: 14:21 13.04.2017
Версія для слабо- зорих